Trolej

Prokletý podjezd. Tramvaje v Praze stály potřetí za jediný týden!

Mezi pražskou Libní a Bulovkou ráno nejezdily tramvaje. Mohla za to nehoda v Zenklově ulici. Kamion tam v podjezdu železniční trati strhl trolej. A to už potřetí za poslední týden.

S trochou ironie by si lidé na to, že pod železničním přemostěním Zenklovy ulice nejezdí tramvaje, mohli už pomalu začít zvykat. Nákladní auta tam strhla trolej v pátek, v pondělí a naposledy toto ráno.


Stalo se to kolem půl desáté a řidič podle našich informací ujel. Policisté teď pátrají po kamionu značky Mercedes bílé barvy, návěs je modrý na bocích a šedý vzadu.

Značku zatím bohužel policisté neznají. Každopádně je vůz na střeše pořádně odřený. Kvůli nehodě měly výpadek tramvajové linky číslo 3,10 a 24.

Související obsah


V místě se opravují chodníky a je kvůli tomu zavřený jízdní pruh, takže auta jezdí po tramvajovém pásu. Ten je o pár centimetrů výš a to je zřejmě důvod, proč o most kamiony neustále škrtají. Dopravní značení v místě je podle Technické správy komunikací v pořádku.

pez, Ondřej Špalek, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Chorvatský prezident je proti vstupu Finska a Švédska do NATO

Chorvatský prezident Zoran Milanović chce požádat chorvatského zástupce v NATO, aby země hlasovala proti vstupu Finska a Švédska do NATO. Řekl to stanici N1 TV. Záhřeb by podle něj měl uplatňovat právo veta do doby, než bude v sousední Bosně schválena volební reforma, která by usnadnila bosenským Chorvatům volit své zástupce do vedoucích funkcí. Vláda Andreje Plenkoviče ale se svým prezidentem nesouhlasí. Milanović podle premiéra zastává proruské postoje.

Píše se na Deník.cz