MasterChef Česko

Do MasterChefa se vrací odpadlíci! Téhle chyby jste si ale nevšimli

Do MasterChefa se vrací odpadlíci! Téhle chyby jste si ale nevšimli
Zdroj: TV Nova

Ve středu večer mohli diváci sledovat další díl kuchařské show MasterChef Česko. Tentokrát nevařili soutěžící, kteří ve hře ještě zůstali, ale naopak ti, kteří nejlepší šestnáctku opustili. Zpět do MasterChefa nakonec postoupili hned tři odpadlíci.

Šárka, Honza a Kristína se vrací do soutěže MasterChef Česko! V nejnovějším díle o tom rozhodla porota a zpět domů tak poslala jen šestici odpadlíků. V současnosti tak o titul MasterChefa bojuje deset protihráčů.

Zřejmě všichni soutěžící, kteří se dostali do nejlepší sedmičky, přitom doufali, že zpátky postoupí jeden, maximálně dva hráči. "Je to logický, nejsme tam, abychom si dělali kamarády, jsou to tři soupeři navíc," prohlásil Honza v pořadu Jak to vidí MasterChef.

Porotci ale trojici nejlepších odpadlíků napínali do poslední chvíle. Jen Kristínku poslali na balkon okamžitě a nejvíc si vychutnali právě Honzu. "Na jejich hru jsme byli už trochu zvyklí, vždycky se koukali na jednoho, ale mluvili na druhýho," popsal porotce.

Související obsah


Přemek Forejt přitom málem dopředu prozradil, že zpět do soutěže postoupí všichni tři. "V jednu chvíli Přemkovi vypadla ta zástěra zpoza kalhot. On ji tam strkal rychle zpátky a vy jste si toho asi nikdo nevšiml," obrátil se Mirek k Honzovi.

Pokud jste neviděli nejnovější díl kulinářské show MasterChef Česko, můžete si ho pustit na NovaPlus. Tam najdete také všechny díly pořadu Jak to vidí MasterChef. Všechny epizody MasterChefa si můžete přehrát na VOYO.

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz