Zajímavosti

Love Island: Pravda o vztahu Nathana a Tess. Prozradila, jak to bylo

Vztah Nathana a Tess je pravděpodobně ten nejdiskutovanější z celého Love Islandu. Spousta lidí se stále dohaduje, jestli byl reálný nebo ne. Jak to vidí odpadlíci a jak to po svém odchodu okomentovala samotná Tess, která svou účastí vzbudila pěkný rozruch?

Nathan a Tess versus zbytek světa. Tak nějak to vypadalo v posledních týdnech ve světě Love Islandu. Ostatní soutěžící v lásku ze strany Tess zkrátka nevěřili. A přestože už Tess i Nathan vilu v posledních dnech opustili, názor odpadlíků i fanoušků soutěže se nemění.

"Tess mu tam pořád diktovala, jak se má chovat a jak má jejich vztah vypadat. Já si myslím, že ona musí být strašně ostrá a tam se ještě docela držela," myslí si vypadlá Mishala. Tess se proti tomu tvrdě ohradila. "Tak to si nemyslím. Nevím, co na to říct. Já mu nic nediktovala. My se o tom oba bavili stejnou mírou," tvrdí na svou obhajobu Tess.

Související obsah

Tess se po návratu rozhodla říct k tomu své. Jen si musela pár dní odpočinout, nátlak veřejnosti na její osobu byl po jejím vyhazovu skutečně drsný. "Mě překvapila trochu Mishala. To jsem úplně nečekala, ale co se dá dělat," říká smutně.

Podle ní za vším stojí prvotní intrikaření Pítra a Vildy. "Kluci se rozhodli nás rozdělit, protože nás vnímali jako hrozbu. A berou to jako hru, tak to pojmenovali. Řekli si: Hele musíme je rozdělit a od té chvíle na mě začali útočit, že jsem herečka a fake," vzpomíná Tess.

Související obsah

Že by tohle všechno vzešlo jen z jedné malé intriky? Markéta tvrdí, že je za tím víc. "Měla jsem možnost poznat pár kamarádek od Tess teď po vile. Jsou to její známé a mají od ní informace z první ruky. To, jak se chová k Nathanovi, prý není upřímné," podotýká první odpadlice Markéta.

"To nebyly moje kamarádky, ani holky, které bych já znala osobně. Takže to byl někdo, kdo mě zná nevím odkud. Já jsem se tam k Nathanovi chovala upřímně," stojí si za svým Tess. Podle Mishaly i Simony prý i Nathan postupně přicházel na pravou tvář Tess.

Pravda vyjde tak či onak najevo. A možná dříve, než si myslíme. Nathan z Love Islandu vypadl tento týden, a tak budoucnost ukáže, jestli jejich láska zvládne reálný svět. "Bavili jsme se o tom, ale jsme si oba vědomí toho, že ta realita nám bude ukazovat jiné nástrahy," myslí si Tess.

Rebecca Diatilová, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Televizní noviny se těší vysoké sledovanosti

TV Nova potvrdila pozici jedničky na televizním trhu, když její hlavní zpravodajská relace Televizní noviny zaznamenala minulý týden v pondělí rekordní podíl na sledovanosti. Televizní noviny dosáhly ve všední dny minulého týdne průměrného podílu na sledovanosti 39,93 % diváků v CS 15 – 54. V kategorii 4+ sledovalo Televizní noviny každý všední den průměrně 1 570 000 lidí. Rekordní podíl na sledovanosti v letošní podzimní sezóně zaznamenaly Televizní noviny v pondělí 22. listopadu 2021, když dosáhly 43,27% share v cílové skupině 15 – 54. Nejsledovanějším pořadem televizního trhu uplynulého týdne v hlavních cílových skupinách se staly Televizní noviny ze čtvrtka 25. listopadu 2021 – nenechalo si je ujít 1 695 000 diváků starší 4 let.

Krátká zpráva

V Hrabalově chatě bude muzeum

Zastupitelstvo Středočeského kraje schválilo odkup chaty Bohumila Hrabala v Kersku. Chatu, ve které spisovatel žil a tvořil, odkoupí kraj za 9 900 000 Kč. Cílem je otevřít toto významné místo veřejnosti a vybudovat expozici připomínající Hrabalův život, tvorbu i vztah k rekreační osadě Kersko. V plném provozu by výstava v chatě měla být v roce 2024.

Píše se na Deník.cz