Zahraničí

Nevypnul kameru, omylem natočil manželku při sexu s kamarádem

Nepříjemné překvapení čekalo muže z Číny, který si v době své nepřítomnosti doma nabíjel kameru. Omylem ji ale nechal zapnutou a neúmyslně tak natočil svou ženu, jak dovádí s jeho nejlepším přítelem. Na rozvod ale čekal dva roky.

Šokující podívaná čekala muže z Číny, když se prohlédl záznam na kameře. Tu dal na nabíječku a odešel - nevšiml si ovšem, že ji omylem zapnul.

Když byl pryč, manželku doma navštívil jeho nejlepší přítel. S ženou se znal z práce a tvrdil, že se u nich doma zastavil jen proto, aby ji pozdravil.

Ani jeden z nich si ale nevšiml, že je kamera celou dobu zapnutá a namířená na dveře. Záběry ukazují, že jejich "zdravení" bylo více než přátelské. Nejprve si povídali, poté se začali líbat a svlékat. Videozáznam muži posloužil jako důkaz o nevěře jeho ženy.

Přesto si celý incident nechal pro sebe a dusil v sobě zášť po dobu dvou let, než jeho syn nastoupil na vysokou školu. Poté se obrátil na úřady a zažádal o rozvod. O bizarním případu informoval britský deník Mirror.

Související obsah

Jeho žena, která byla mezitím v práci povýšena, byla dotčená a tvrdí, že videozáznam vznikl omylem. Podle ní manžel umístil v domě skrytou kameru úmyslně, aby ji načapal při nevěře.

sei, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz