Domácí

Dítě se řítilo do křižovatky. Muž ho zachránil na poslední chvíli

Děsivá podívaná se naskytla dvěma mužům v obci Zahnašovice na Kroměřížsku, kudy projížděl. Uprostřed silnice dováděla zhruba dvouletá holčička na dětském autíčku, a to bez jakéhokoliv dozoru. Pohotový řidič okamžitě zastavil, jeho spolujezdec poté dítě odnesl domů. Překvapená rodina tvrdí, že děvčátku otevřel dveře kocour.

Chybělo málo a mohlo dojít k velkému neštěstí. V obci Zahnašovice na Kroměřížsku se po silnici proháněla v dětském autíčku zhruba dvouletá holčička. Jela přímo uprostřed silnice a po dospělém doprovodu nebylo nikde ani památky.

Naštěstí tou dobou kolem projížděl Roman N. a Pavel H., kteří děvčátko zachránili. Okamžitě zastavili, spolujezdec Pavel vyběhl z auta a dítě vzal do náruče. Řidič Roman mezitím vystoupil a zabránil vozům za ním, aby jela dál. Muži poté dívenku odnesli domů její rodině.

Podle tety, která žije ve společné domácnosti spolu s rodiči dítěte, je na vině nejspíš kocour. Ten totiž umí otevírat dveře, a nejspíš je otevřel právě i holčičce. Ta se o kocourovi zmiňovala také.

Související obsah

"Můžu říct, že se mi málem zastavilo srdce a nikdo z řidičů nezastavil. Ještě troubili a předjížděli," řekl pro TN.cz šokovaný zachránce. Policii muži nekontaktovali. Krajské ředitelství ve Zlínském kraji potvrdilo, že žádný takový případ neřeší.

Na video z celé záchrany se můžete podívat ZDE:

sei, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz