Kyselina

Dcera Adriany, polité kyselinou, se zhroutila! Žena popsala útočníka

Dcera Adriany, polité kyselinou, se zhroutila! Žena popsala útočníka
Zdroj: facebook

Slovenskem otřásl brutální útok na 39letou Adrianu. Žena v Nových Zámcích venčila psa, když jí někdo polil obličej kyselinou. Přestože byla schopna si přivolat sanitku sama, v nemocnici zemřela. Ztrátu maminky těžce nese 19letá Lucie.

Adriana měla podle sousedů a dalších známých s dcerou Lucií blízký vztah. Lucie se po smrti své matky zhroutila. O útoku se dozvěděla ihned po probuzení. Adrianu někdo polil žíravinou v pátek krátce před půl šestou ráno, když venčila svého pejska.

"Měli spolu úžasný, kamarádský vztah. Byla velmi krásná a velmi milá, měli se dobře. Měla ale problémy s bývalým přítelem z Komárna, dělal jí hodně zle," popsal jeden ze sousedů pro slovenský portál Nový čas. Podle jejich informací směřuje k expříteli i policejní vyšetřování.

Policisté ale zatím žádnou vyšetřovací verzi nezveřejnili. "K motivu se momentálně nebudeme vyjadžovat," uvedla policejní mluvčí Renáta Čuháková. Okolnosti tragické události stále prověřují a pracují na co nejrychlejším dopadení útočníka.

Tím podle svědkyně, která Adrianu viděla asi jako poslední před její smrtí, ale bývalý partner nebyl. "Toho znám, ten to nebyl. Myslím si, že si ale tohohle najal, měla s ním problémy," potvrdila svědkyně, která také u domu zrovna venčila svého psa.

Související obsah

Útočníka žena popsala také policii. Její pes prý začal v momentě, kdy ho míjela, štěkat, což ji na něj upozornilo. "Vypadal úplně jako nějaký bezdomovec, možná narkoman. Chtěla jsem na něho dokonce zakřičet a odehnat ho, nevím, proč jsem to neudělala," lituje svědkyně.

Adriana si dokázala sama přivolat záchranku i svou matku, která bydlí v nedalekém domě. Po několika hodinách ale v nemocnici zemřela. "Pacientka byla politá neznámou žíravinou ve tváři. Někdo jí způsobil těžké poranění s následným selháním životních funkcí," uvedl mluvčí nemocnice Ivan Podolský.

Podívejte se na reportáž o útoku:

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz