Domácí

Starosta Pavel Novotný (ODS) vítá občánky: Š*kání, p*del...

Starosta Pavel Novotný (ODS) vítá občánky: Š*kání, p*del...
Zdroj: Twitter

Starosta pražských Řeporyjí Pavel Novotný (ODS) si se svým slovníkem evidentně nedělá těžkou hlavu - vítání občánků okomentoval pořádně peprnými slovy. "Hodně se tu š*ká, to je dobře," pochvaloval si hojný počet novorozenců v Řeporyjích.

Pavel Novotný (ODS) znovu šokoval. Jakožto starosta městské části Praha-Řeporyje se zhostil vítání občánků. Fotografii z události pak sdílel na twitteru a zvolil ve svém popisku opravdu peprné výrazy.

"Vítám občánky. Hodně se tu š*ká, to je dobře," okomentoval událost. Vyjádřil tím svou spokojenost nad hojným počtem nových přírůstků v městské části - přivítal totiž hned 14 novorozených miminek.

Nezůstal ale jen u š*kání. "Jsou to šťastné děti, že budou vyrůstat v Řeporyjích a ne v nějaké p*deli," napsal svérázný starosta.

Související obsah

Zatímco některé lidi svým otevřeným a poněkud neobvyklým vyjádřením pobavil, jiní v komentářích nešetřili kritikou. "Ten člověk prostě dokazuje, že průměrné dno mu nestačí, musí hloubeji s ještě větší špínou," vzkázal Novotnému pan Jiří.

Pro úplnost doplňujeme, že přímo k malým občánkům volil starosta Novotný jemnější slovník. Celý jeho projev si můžete přečíst v galerii:

sei, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz