Pátrání

Unikátní pátrání české policie: Pachatele poznali podle penisu

Kriminalisté musejí být při vyšetřování někdy velmi nápadití. Potvrzuje to například i pátrání po muži, který posílal dětem přes sociální sítě videa se svými intimními partiemi. A paradoxně právě na to doplatil. Když ho kriminalisté po dvou letech pátrání dopadli v Kosovu, usvědčili ho právě podle těchto videí.

Příroda mužům nadělila různě a policie je ráda, že tomu tak je. Odlišnosti v útrobách spodního prádla totiž nakonec usvědčili pachatele.


Muž si založil falešný profil a pak točil a posílal nejrůznější chlípná videa. Dával si pozor, aby nikdy nebyl vidět jeho obličej a tak jediné co vyšetřovatelé znali, bylo jeho přirození.


Do hledání podezřelého muže se pustilo chrudimské oddělení kybernetické kriminality. “V česku jsme zjistili pět poškozených dívek,“ sdělil policejní mluvčí Jiří Tesař.

Související obsah


Dva roky kriminálka muže hledala. Ukázalo se, že SIM karty jsou registrované v Monaku, ale aktivní jsou na území Kosova. Jejich majitel se nejvíc pohyboval ve čtyřicetitisícovém městě.


Český kriminalista a jeho kolega z Balkánu se měsíce báli prozrazení. Mezi vyšetřovateli musela komunikace na sociálních sítích probíhat v šifrách.


Stopa je zavedla až do tamního masokombinátu, kde pracovali čtyři zaměstnanci. Jenže policisté netušili, který z nich je chlípník. Měli totiž jen fotku intimních partií. Vyšetřovatel tedy řezníky vyzval, ať se všichni svléknou.

Související obsah


Nedošlo k tomu, nervy pachatele nakonec nevydržely. “Aby policie případ objasnila, musí mnohdy zvolit netradiční postupy,“ doplnil Tesař.


Desítky let policie hledá pachatele podle otisků nebo tetování, ale tohle je rozhodně průlom. V policejním spisu se píše, že jeho chlouba se od průměru zásadně lišila. Prý šlo o velikost.
 

Petr Brzek, rod, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz