Masturbace

Pokoutný onanista si třel penis v autobuse! Případ řeší policie

Pokoutný onanista si třel penis v autobuse! Případ řeší policie
Zdroj: Policie SR

Své intimní partie si začal prohmatávat muž jedoucí ve slovenské hromadné dopravě. Pokoutnou činnost se snažil zamaskovat upraveným vzhledem a nezúčastněným pohledem. Ostatní cestující však neoklamal. Případem se zabývá i slovenská policie.

Vzorně upravený muž při jízdě slovenským městským autobusem zřejmě neodolal svým touhám. Poté, co se posadil vedle další cestující, vyndal z kalhot penis a začal jej mnout. Ačkoliv to není přes rastrování fotografie patrné, muž se při této činnosti jen nezúčastněně rozhlížel.


Tím však své okolí neoklamal a nejméně jeden z cestujících si jej zvěčnil pomocí mobilního telefonu. Snímek se dočkal sdílení na internetu a dostal se i do rukou úřadů. “Příslušný útvar policejního sboru se objasněním skutku již zabývá,“ sdělila slovenská policie na svém facebooku. Tam zveřejnila i snímek zachycující muže při hře s genitálem.

Zdroj: Policie SR


Na slovenských sociálních sítích se rozproudila debata. Kromě uštěpačných poznámek a dalších jízlivých komentářů se ale jedna žena podivila nad nečinností cestujících.


“A každý tam jenom tak seděl, čuměl a fotil si to. A na co máte ústa? Co se tak ozvat a vyhodit ho z autobusu? Nebo jít za šoférem či volat policii. Člověk aby měl strach, že jednou bude potřebovat pomoci a kolemjdoucí místo toho, aby mu pomohli, si jej budou jen fotit a postovat na facebook,“ prohlásila v diskuzi.

Související obsah


Lidé se také v diskuzi ptali, co mají v takové situaci dělat. “V případě, že jsou občané svědky protiprávního jednání, je vyzýváme, aby se co nejdříve obrátili na policii. Při každém páchání protiprávního konání je bezodkladná reakce velkým přínosem,“ uvedla policie.

rod, TN.cz

K tématu Masturbace

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz