Domácí

Záběry z přepadení: Takhle muž se zbraní vybral poštu v Olomouci

Ozbrojený lupič v úterý před polednem přišel na poštu v Olomouci a požadoval peníze. Následně z místa utekl s několika tisíci korunami. Policisté nyní zveřejnili záběry z bezpečnostních kamer a žádají veřejnost o pomoc při ztotožňování podezřelého.

V úterý odpoledne vyjeli policisté na poštu v Olomouci, odkud si maskovaný lupič, který byl ozbrojený zbraní, odnesl peníze a utekl neznámo kam. Pošta byla kvůli zásahu zhruba na dvě hodiny uzavřena. Během přepadení se naštěstí nikomu nic nestalo.

"Kriminalisté na případu pracují, prověřují všechny okolnosti a souvislosti a po maskované osobě intenzivně pátrají," potvrdila tisková mluvčí policie Irena Urbánková.

Policistům se podařilo zajistit záznam z bezpečnostních kamer, nyní pátrají po totožnosti muže s bílou kšiltovkou. S prosbou o pomoc se proto obrací na širokou veřejnost.

Související obsah

"Jakékoliv informace a poznatky vedoucí k odhalení jeho identity je možné sdělit olomouckým kriminalistům prostřednictvím linky 158. Děkujeme za spolupráci," doplnila mluvčí policie Miluše Zajíčková.

klma, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz