Týrání

Pejsek se vymočil v bytě a vrčel. Mladík (25) ho tvrdě trestal! VIDEO

Další případ otřesného chování k pejskovi řešila brněnská městská policie. V úterý se na ni obrátil jeden z obyvatel městské části Žabovřesky, kterému se nezdály zvuky ze sousedova bytu. Strážníci se poté na místě nestačili divit.

Kňučení psa, rány a nadávky se nezdály jednomu z obyvatel bytovky v brněnských Žabovřeskách. V úterý v noci se proto okamžitě obrátil na městskou policii. Ve vedlejším bytě pak strážníkům otevřel pětadvacetiletý muž. Ten před hlídkou vůbec nezapíral.

Naopak přiznal, že svého pitbula uhodil. Trestal ho prý za to, že se mu vymočil v bytě a také za to, že na něj údajně vrčel. Podle oslovených sousedů se nejednalo o ojedinělou situaci.

Majitel psa dokonce strážníky varoval, že zvíře může být agresivní. Pejsek k nim však přátelsky přiběhl. V tu chvíli si všimli podlitin na jeho hlavě a těle. Nepřehlédnutelný byl také krvácející šrám nad okem.

Související obsah

"Hlídce se také zdálo, že se u nich pes snaží schovat a ke svému majiteli se příliš nemá. Kvůli důvodnému podezření z trestného činu přivolali na místo státní policisty," popsala mluvčí městské policie v Brně Tereza Kadrnožková.

Policisté už se tak celým případem zabývají. Pejsek byl odvezen na ošetření k veterináři a následně do útulku městské policie.

pan, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz