Domácí

Řidič měl naschvál srazit chodce a ujet! Hledá ho policie. VIDEO!

Kriminalisté pátrají po řidiči, který měl podle nich v Brně-Chrlicích úmyslně srazit člověka, z místa nehody potom ujel neznámo kam. Sražený chodec utrpěl velmi vážná zranění. Policie nyní po řidiči pátrá a prosí případné svědky o pomoc.

První květnový den zhruba třicet minut po půlnoci srazilo osobní auto v křižovatce ulic Šromova a Zámecká v Brně-Chrlicích chodce. Devětadvacetiletý muž byl velmi vážně zraněn, osobní auto navíc odjelo pryč, aniž by řidič zastavil a poskytl zraněnému první pomoc. Auto odjelo směrem k dálnici.

Policejní vyšetřování ale odhalilo hrozivé okolnosti celé nehody. "Podle dosavadního šetření se nejedná o dopravní nehodu a ze strany řidiče dosud neznámého vozidla půjde s největší pravděpodobností o úmyslné jednání," vysvětlil mluvčí policie Pavel Šváb.

Kriminalisté vyšetřují případ jako zvlášť závažný zločin těžké ublížení na zdraví, za který pachateli hrozí až desetiletý pobyt za mřížemi, a také za neposkytnutí pomoci řidičem dopravního prostředku.

Související obsah

"Zároveň kriminalisté žádají o pomoc případné svědky, kteří se v kritickou dobu vyskytovali v okolí místa činu a mohli si všimnout podezřelého vozidla nebo ho mohou mít nahrané na palubních kamerách. S poznatky se mohou obracet na linku 158. Děkujeme za spolupráci," doplnil Šváb.
 

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz