Domácí

Masér masíroval dívky víc než chtěly. Hledají se další poškozené

Masér masíroval dívky víc než chtěly. Hledají se další poškozené
Zdroj: Profimedia

Policisté na Náchodsku se nyní zabývají případem sexuálního nátlaku. Řeč je o masérovi, který údajně zacházel za hranice svých služeb.

Kriminalisté uvádí, že se měl svých klientek proti jejich vůli dotýkat i na intimních partiích. "Muž při své práci dále používal nevhodné sexuální komentáře nebo vyzývavé pohledy," uvedla policejní mluvčí Eva Prachařová.

Vzhledem k citlivosti celého případu nebude policie poskytovat podrobnější informace. O pomoc ale žádá především ženy, které měly na Náchodsku podobnou zkušenost, a to v letech 2017 až 2019.

Související obsah

Tyto dámy by se měly ozvat náchodské kriminální policii na telefonním čísle 606 743 386. 

V minulosti se stal v Ostravě podobný případ, který měl ovšem otřesné rozuzlení. Zhruba před sedmi lety totiž osmašedesátiletý muž, který se živil také masérskou činností, svou klientku dokonce znásilnil. Agresora poslal Vrchní soud v Olomouci na pět let do vězení.

kb, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Tálibán nakázal televizním moderátorkám, aby měly zahalenou tvář

Afghánské televizní moderátorky a další ženy vystupující na obrazovce budou muset mít zahalenou tvář. Dekret s nařízením vydalo vládnoucí hnutí Tálibán a bude platit od 21. května. Po povinném zakrytí tváře na veřejnosti, cestování pouze v mužském doprovodu a uzavření středních škol pro dívky je to další omezení žen v zemi.

Píše se na Deník.cz