Policie

Družení v baru skončilo brutálním útokem! Rváč se policii udal sám

Družení v baru skončilo brutálním útokem! Rváč se policii udal sám
Zdroj: Thinkstockphotos

Pražští policisté několik týdnů pátrali po neznámém mladíkovi, který v baru na Smíchově v půlce dubna bezdůvodně brutálně zaútočil na jiného hosta podniku. Bil ho pěstmi a kopal do něj. Jednadvacetiletý muž se policie nakonec sám přihlásil.

"Poškozený si vyrazil na pivko do jednoho z barů v ulici Na Bělidle v Praze 5. Ještě než vstoupil do podniku, potkal partičku dvou dívek a dvou mladíků. S těmi se dal do řeči, kdy následně skončilo všech pět společně na baru," popsal chvíle před samotným napadením policejní mluvčí Tomáš Hulan.

Následně jeden z mladíků ostatní pozval a koupil kbelík plný koktejlů, ze kterého všichni upíjeli. Zábava byla v plném proudu a v naprostém klidu.

"Pak se ale vše změnilo. V jednu chvíli se vrátil poškozený z toalety a chytil nového kamaráda přátelsky kolem ramen. Avšak ten se z ničeho nic otočil a čtyřiadvacetiletého mladíka udeřil pěstí do obličeje," doplnil Hulan.

V tu chvíli zakročili ostatní a rváče začali tahat pryč. Bohužel nebyli dostatečně důrazní a napadený tak vzápětí schytal ještě kopanec do obličeje.

Související obsah

"Poté se muž svým kamarádům vysmekl a udeřil v tu chvíli již notně otřeseného mladíka znovu pěstí. Nakonec se všichni dostali ven před bar, kde útočník dal napadenému ještě několik ran pěstí do obličeje," přiblížil konec útoku policejní mluvčí. Napadený mladík nakonec utekl pryč, z útoku si odnesl tříštivé zlomeniny obličejových kostí. 

Policie po útočníkovi po několika týdnech ukončila pátrání.  "Jednadvacetiletého mladíka zřejmě přiměla nechtěná "popularita" k tomu, aby se sám přihlásil kriminalistům druhého policejního obvodu s tím, že to je právě on, kdo je zachycen na záběrech bezpečnostní kamery a koho hledají," řekl Hulan. Hrubiánovi teď za výtržnictví a ublížení na zdraví hrozí až tři roky natvrdo.

pez, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz