Domácí

Onanista se v MHD otíral o sedící ženy penisem. Přihlásil se sám!

Onanista se v MHD otíral o sedící ženy penisem. Přihlásil se sám!
Zdroj: Profimedia

Nepříjemnou jízdu zažili cestující v pražské dopravě. Neznámý muž během cesty tramvají nebo autobusem onanoval a svým penisem se otíral o ženy. Policie po muži pátrala a prosila veřejnost o pomoc. Onanistovi v případě odsouzení hrozí až dva roky vězení.

"V tuto chvíli pátrání odvoláváme, neboť jsme jednak obdrželi od pozorných občanů několikero poznatků ke konkrétní osobě, a navíc se hledaný muž v průběhu včerejšího dne sám přišel přihlásit na policejní služebnu," informoval ve čtvrtek policejní mluvčí Tomáš Hulan.

Policie z oddělení Letná v Praze hledala muže, kterému dělalo dobře obnažovat se na veřejnosti. Ve třech případech při cestě městskou hromadnou dopravou onanoval přímo před cestujícími. Jednalo se především o oblast Prahy 6, a to autobus číslo 131 a tramvaj číslo 26.

"Ve všech dosud zdokumentovaných případech hledaný obnažil svůj penis, přistoupil zezadu k poškozeným ženám, které vždy seděly, a údem se začal otírat o jejich záda či bok. V jednom případě se dokonce poškozená v inkriminovaný okamžik otočila, cože se jí to děje za zády. K přímému kontaktu naštěstí nedošlo," uvedl dříve policejní mluvčí.

Policie prosila veřejnost o pomoc. "Pokud muže na fotografiích poznáváte, znáte jeho totožnost, případně místo jeho pobytu, předejte nám prosím tyto informace prostřednictvím linky tísňového volání 158," doplnil Hulan.

Související obsah

Onanista je podezřelý z trestného činu výtržnictví. Pokud bude odsouzen, může strávit ve vězení až dva roky.

reg, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz