Domácí

Facebook chystá novou funkci: Seznamku pro tajně zamilované!

Facebook chystá novou funkci: Seznamku pro tajně zamilované!
Zdroj: Getty Images

V dnešní hektické době není jednoduché natrefit na toho pravého. Snad právě z toho důvodu Facebook chystá novou funkci – seznamku. Systém je to opravdu jednoduchý. Konverzovat se svým novým objevem můžete v mžiku a úplně zadarmo. Jak na to?

Na Facebooku máme mnohdy stovky nebo dokonce tisíce přátel. Ne všechny ale dobře známe. Skutečných kamarádů je mezi nimi jen pár. Ostatní mohou být třeba pracovní kontakty nebo náhodní známí. Perfektní partner pro vás se může nacházet právě mezi nimi.


Facebook odtajnil své plány na konferenci F8, kde uvedl, že funkce Dating (randění) bude ve zkušebním provozu koncem tohoto roku zatím ve 14 zemích. Princip je úplně jednoduchý. Z celkového počtu přátel označte devět, kteří se vám líbí.

Související obsah


Oni sami neuvidí, že jste je označili, dokud vás neoznačí sami. Šance na ztrapnění tedy de facto neexistuje. Za předpokladu, že vás vámi označení přátelé taktéž označí, Facebook vám to oznámí a spojí vás na messengeru. V plánu nemá být ani to, že by měla být seznamka zpoplatněna. Potkat toho pravého můžete tak úplně zadarmo.

han, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Velká Británie zpřísňuje pravidla, pro vstup do země je nutné mít test na covid-19

Velká Británie od pondělí zpřísňuje pravidla pro vstup do země. Nově se cestující dostanou do země už jen s negativním výsledkem testu na covid-19. Nezáleží na tom, jestli jsou očkovaní, musí se prokázat testem. Země ke zpřísnění přistoupila, aby zabránila šíření varianty omikron. "Od pondělí mohou do země přicestovat z Nigérie jen občané a rezidenti Velké Británie a musí podstoupit samoizolaci," uvedl na twitteru britský ministr zdravotnictví Sajid Javid a dodal, že vakcíny stále zůstávají hlavním nástrojem, jak před covidem ochránit sebe a své blízké.

Píše se na Deník.cz