Jana Svobodová

Tito muži mají mít prsty ve zmizení manažerky! Její tělo se nenašlo

Tito muži mají mít prsty ve zmizení manažerky! Její tělo se nenašlo
Zdroj: Policie

Českou manažerku Janu Svobodovou měli podle dosavadního vyšetřování unést a zavraždit dva Slováci. Jedním z podezřelých je známý vězeň Lubomír Behan, kterému se podařilo uprchnout z vězení v Leopoldově, teď už je jasná identita i druhého obviněného.

Ve zmizení pražské podnikatelky Jany Svobodové má mít kromě Behana prsty také 27letý Marek Potoček z Piešťan, kterého před lety hledala slovenská policie na základě soudního příkazu k zatčení. Oba už měla podle informací TV Markíza policie obvinit z loupeže a vraždy.

Behanovi identitu odhalili slovenští kolegové ve středu, ve čtvrtek pak zveřejnili jméno druhého obviněného. Behan je přitom na Slovensku poměrně známý. Před necelými třemi lety se "proslavil" útěkem z věznice v Leopoldově, kde si odpykával trest za loupež.

Svobodová za záhadných okolností zmizela před čtyřmi lety, její tělo se pravděpodobně stále nenašlo. Ženu za volantem naposledy zachytila kamera na mýtné bráně, u Velemína se ale vůz otočil a vracel se do Prahy a pak dál po dálnici D1.

Související obsah

To už ale na předních sedadlech podle záběr z dálničních kamer neseděla manažerka, ale dva podezřelí muži, kteří si zakrývali tvář. Podle kriminalistů měli pachatelé podnikatelku svázat, oloupit a odvézt neznámo kam, kde ji zřejmě zavraždili.

Podívejte se na reportáž TV Nova:

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz