Zahraničí

Kráska a zvíře! Chandler z Přátel se zasnoubil s mladou manažerkou

Kráska a zvíře! Chandler z Přátel se zasnoubil s mladou manažerkou
Zdroj: Profimedia

Matthew Perry alias Chandler ze seriálu Přátelé se v 51 letech zasnoubil. O 22 let mladší manažerka Molly Hurwitzová na něj má podle jeho známých velmi dobrý vliv. Zdá se totiž, že se herec dostává ze závislosti na alkoholu.

Matthew Perry a Molly Hurwitzová jsou ve vztahu od roku 2018 a nyní ho chtějí posunout dál. „Ano, rozhodl jsem se požádat Molly o ruku. Jsem zasnoubený. Mám velké štěstí, že randím s nejúžasnější ženskou na této planetě,“ potvrdil Perry.


Hurwitzová mu podle britského The Sun dala smysl života. "Tiše při něm stála celou dobu a vždy ho podporovala," uvedl Perryho známý.

Molly byla po jeho boku, když bojoval se závislostí na alkoholu a drogách. "Dala mu dávku tvrdé lásky v dobách, kdy bojoval a vždy ho podporovala," prozdradil zdroj The Sun.

Související obsah

Matthew Perry se proslavil rolí Chandlera v kultovním seriálu Přátelé. V době natáčení měl problém se závislostí na alkoholu a drogách, poté začal brát lék proti bolesti vicodin, na němž se stal závislým také. Otevřeně o tom mluvil v několika rozhovorech. Ze závislosti se několikrát léčil.

Od začátku vysílání seriálu Přátelé uběhlo loni už čtvrt století. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Ministr Gazdík odvolal ředitelku Cermatu

Ministr školství Petr Gazdík (STAN) odvolal ředitelku Centra pro zjišťování výsledků vzdělávání (Cermat) Michaelu Kleňhovou. Důvodem byla ministrova nespokojenost s fungováním organizace. Ta má na starosti maturitní a jednotné přijímací zkoušky.

Krátká zpráva

Za poslední rok zahynuli ve službě dva agenti CIA

Za poslední rok zahynuli ve službě dva důstojníci americké zpravodajské služby CIA. Na pamětní zeď v sídle agentury v Langley ve Virginii přibyly při každoročním ceremoniálu na jejich počest dvě hvězdy. Pracovali v utajení, jejich jména i okolnosti úmrtí jsou tajné. O rok dříve přišli při plnění úkolů o život čtyři příslušníci CIA.

Krátká zpráva

Zřícená budova pohřbila v Íránu šest lidí, desítky jsou ještě v troskách

Šest lidí zahynulo při zřícení nedostavěné budovy v nejrušnější ulici v íránském městě Abadan. Záchranáři vyprostili z trosek desetipatrového domu 34 živých, desítky lidí pohřešují. Spodní patra domu byla před několika dny zprovozněna, zatímco horní část ještě dostavovali. Policie zatkla majitele objektu i šéfa stavební firmy.

Píše se na Deník.cz