Tramvaj

U D1 se objevila tramvaj. Parkuje na poli u Prahy! FOTO a VIDEO

Jako v Jiříkově vidění si musejí připadat řidiči jedoucí po dálnici D1 u Prahy. V úterý dopoledne se totiž v těsné blízkosti svodidel objevila osiřelá tramvaj. Zatím není jasné kdo, ani proč ji tam odstavil.

Tramvaj se zjevila na úrovni Čestlic, na sedmém kilometru frekventované dopravní tepny. A po kolejích sem rozhodně nepřijela, ty sem totiž nevedou.

Podle agentury Aktu.cz to vypadá, že tramvaj na místo dorazila na korbě nákladního auta, v její těsné blízkosti jsou totiž jasně patrné vyjeté koleje.

"Hlášení jsme přijali po jedenácté hodině od kolegů z dálničního oddělení. Na místo tak hned vyrazila hlídka, aby vše prověřila," řekla TN.cz před úterní 14. hodinou policejní mluvčí Monika Schindlová.

Související obsah

Dodala, že podle zjištění policistů pražský dopravní podnik tramvaj prodal soukromníkovi. "Majitele tramvaje se pokoušíme kontaktovat, stejně jako majitele pozemku, kde stojí," doplnila Schindlová s tím, že zatím není jasné, zda byl zaparkováním tramvaje u dálnice porušen nějaký zákon.

"Rozhodně ale můžu říct, že něco podobného za svoji kariéru nepamatuji," uzavřela mluvčí policie.

pez, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Muž postřelil v mexickém hotelu tři Kanaďany, jeden zemřel

Spor mezi hotelovými hosty v mexickém letovisku na karibském pobřeží nedaleko Cancúnu vyvrcholil střelbou. Tři kanadští turisté skončili v nemocnici, kde jeden z nich zemřel. Střelec je na útěku a hledá ho policie. Důvod hádky zatím strážci zákona nezveřejnili.

Krátká zpráva

Japonsko zasáhlo silné zemětřesení

Jihozápad Japonska zasáhlo zemětřesení o síle 6,6 stupně, informovala agentura Kjódó. Epicentrum zemětřesení se nacházelo u nejjižnějšího ze čtyř hlavních japonských ostrovů, tedy Kjúšú. Na několika místech popraskalo vodovodní potrubí a objevily se i problémy s výpadky elektřiny. Žádné oběti na životech hlášené nejsou.

Píše se na Deník.cz