Petr Janda

Hvězda kapely Olympic se raduje z miminka! Janda je pradědečkem

Hvězda kapely Olympic se raduje z miminka! Janda je pradědečkem
Zdroj: Profimedia

Frontman populární kapely Olympic Petr Janda (77) se stal pradědečkem. Oznámil to na pondělním koncertu v Malostranské besedě. Zpěvákova početná rodina se o dalšího člena rozrostla v sobotu.

Zpěvák Petr Janda překvapil v pondělí své fanoušky. Přímo na koncertu totiž oznámil, že se v sobotu stal pradědečkem. "Mám pro vás jednu zprávu. Předevčírem jsem se stal pradědečkem," prozradil v Malostranské besedě. "Můj pravnuk se jmenuje Pepík. V úterý se jdu na něj podívat," dodal slavný rocker.

Kapela pak následující písničku věnovala právě nově narozenému členovi rodinného klanu Jandových. Radostnou zprávu o očekávaném pravnukovi oznámil Janda už v únoru letošního roku. Na to, že bude pradědeček, se moc těšil.

Chlapeček se narodil manželce jeho vnuka, který je potomkem zpěvákova zesnulého syna Petra (†35). Tomu diagnostikovali zhoubný nádor na mozku. Se svou chorobou statečně bojoval jedenáct let, v roce 2001 jí bohužel podlehl.

Související obsah

Sám slavný zpěvák za svůj život zplodil hned pět potomků. S první ženou Janou měl kromě syna Petra ještě dceru Martu. S druhou manželkou, moderátorkou Martinou Jandovou, má zpěvák dceru Elišku. Manželství však skončilo nevěrou jeho ženy. Poslední Jandovou partnerkou je Alice. Ta rockerovi porodila dcery Anežku a Rozárku.

pan, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz