České Budějovice

Řídila trolejbus a lakovala si nehty! Policie udělala testy na drogy

Řídila trolejbus a lakovala si nehty! Policie udělala testy na drogy
Zdroj: TV Nova

Českobudějovická policie už má výsledky toxikologie v případu řidičky trolejbusu, která si údajně pod vlivem drog za jízdy lakovala nehty. Za to může jít až na tři roky do vězení.

“Incident vyšetřujeme s podezřením na ohrožení pod vlivem návykové látky ve druhém odstavci,“ řekl policejní mluvčí Jiří Matzner. Za to může hrozit trest až tři roky za mřížemi.


Podle policie znalecký posudek z oboru toxikologie přítomnost drog potvrdil. “Nebudeme specifikovat, o jaké látky šlo. Obvinění zatím nepadlo, čekáme ještě na výsledek dalšího znaleckého posudku z oboru psychiatrie,“ doplnil Matzner.


“Dokud nebudeme mít výsledky vyšetřování od policie, tak se k případu nebudeme vyjadřovat. Řidička je zatím v pracovní neschopnosti,“ sdělil v úterý odpoledne mluvčí Dopravního podniku města České Budějovice Viktor Lavička.

Související obsah


Případ se stal letos v polovině dubna v Českých Budějovicích. Cestujícím v trolejbuse městské hromadné dopravy přišlo chování řidičky natolik podezřelé, že zavolali policii. Podle svědků si prý za jízdy lakovala nehty na nohou. Policisté si na řidičku počkali na konečné zastávce, kde ji otestovali na drogy a alkohol. Test na drogy byl pozitivní.
 

Podívejte se na reportáž televize Nova:

rod, pez, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz