Násilník

Dvoje vyražené dveře, pak rány. Muž měl brutálně zbít bývalku!

Dvoje vyražené dveře, pak rány. Muž měl brutálně zbít bývalku!
Zdroj: Mediafax

Na nedělní ráno jen tak nezapomene 45letá žena z Domažlicka. Bývalý partner se ji totiž podle policie rozhodl připomenout drastickým způsobem. Hodinu po půlnoci násilně vtrhl do jejího bytu, kde ji surově zmlátil. Teď mu hrozí až deset let za mřížemi.

Agresivní muž dal o sobě vědět 12. května krátce po jedné hodině ráno. V domažlické Masarykově ulici vyrazil vchodové dveře do domu a vydal se k bytu své bývalé partnerky.

"Prošel do druhého patra, kde vyrazil vstupní dveře od bytu. Vnikl dovnitř a fyzicky tam napadl pětačtyřicetiletou nájemkyni," potvrdila mluvčí policie Dagmar Brožová.

Svou expartnerku podle ní mlátil pěstmi do obličeje tak, že upadla na zem. Ani to ho však nezastavilo. V útoku pokračoval a ženu kopal do obličeje se slovy, že ji zabije.

Související obsah

Po brutálním útoku skončila žena s těžkým zraněním. Agresora ještě ten den policisté zadrželi. "Zahájili jsme trestní stíhání čtyřicetiletého muže, kterého jsme obvinili z porušování domovní svobody, výtržnictví a těžkého ublížení na zdraví," dodala policejní mluvčí.

Soudce násilníka poslal do vazby. Teď mu hrozí až desetiletý pobyt ve vězení.

pan, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Objevilo se další ohnisko ptačí chřipky

Českem se dál šíří ptačí chřipka. Páté letošní ohnisko se nachází v Pardubickém kraji, konkrétně na kachní farmě v obci Lipoltice poblíž Přelouče. Společnost PERENA nahlásila postupný úhyn 380 kusů z celkem 3 500 chovaných kachen, uvedla v neděli Státní veterinární správa ČR. Vyšetření potvrdilo, že se jedná o ptačí chřipku typu H5N1, tedy o variantu potenciálně přenosnou na člověka. Veterináři zbývající drůbež nechají utratit.

Píše se na Deník.cz