Lidl

Fronty jako za minulého režimu! Zákazníci okupují Lidl v Plzni

Fronty jako za minulého režimu! Zákazníci okupují Lidl v Plzni
Zdroj: zpravy@nova.cz

Kvůli přestavbě a modernizaci plzeňského Lidlu, který se na několik měsíců uzavře, uspořádal supermarket výprodej. Na ten se v pátek sešlo tolik lidí, že se fronty tvořily až zhruba sto metrů před vchodem do prodejny.

Podle mluvčí Lidlu Zuzany Holé se bude výprodej konat do soboty 18. května. "Jde o prodejnu v ulici Gerská. Tu jsme uzavřeli kvůli rekonstrukci a modernizaci a pro naše zákazníky jsme uspořádali výprodej," uvedla. Prodejna se znovu otevře v průběhu léta.

Zdroj: zpravy@nova.cz


Otevřená je nyní jen část supermarketu, výprodej se týká takzvaného "non-food" segmentu - tedy například oblečení, elektroniky a domácích potřeb. Ceny přitom obchod stlačil opravdu nízko, podle příspěvků na facebooku nabízí pobočka na Gerské například sekačku za 500 Kč nebo oblečení za pár desítek korun.


Na sociálních sítích si ale z obřího zájmu o výprodej dělají uživatelé spíš legraci a situaci přirovnávají k frontám na banány za minulého režimu. "Jak kobylky," napsala jedna z diskutujících. "Legenda vypráví, že tam stojí dodnes," komentoval další.

Související obsah


Lidl i další supermarkety v Česku podobné akce při rekonstrukci prodejen pořádají poměrně často a nakoupit se v nich dá skutečně výhodně. Je ale potřeba počítat s tlačenicí, mnozí na místě čekají od brzkých ranních hodin. Naposledy se davy lidí tlačily například do Lidlu v Kralupech nad Vltavou, který se loni v červnu také rekonstruoval. Tehdy akce přitáhla pozornost stovek kralupských obyvatel.

nor TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz