Luxus

Dovolená jako pro filmové hvězdy. Frčí pronájem luxusních jachet!

Luxusní jachty za miliony korun a s nimi spojený zážitek si můžete dopřát i vy. Podobně jako apartmán nebo chatu si teď můžete pronajmout superluxusní loď i s posádkou, a to pomocí mobilní aplikace a tedy bez prostředníka.

Užít si trochu luxusu si zaslouží každý. A to, co dříve bylo rezervováno pouze pro hrstku vyvolených miliardářů, je nyní dostupnější. Díky aplikaci, která funguje podobně jednoduše jako rezervační systém hotelů, si místo třílůžkového pokoje vybíráte kajuty.

"Na webové stránce si vyberete loď, která by se vám líbila na prázdniny, můžete si online prohlédnout úplně všechno," vysvětluje Carlo Benveduti ze společnosti Yotha.

Monacká společnost nabízí ve svém systému na 150 lodí, každou z nich můžete navštívit díky virtuální prohlídce. Online rezervační systém pak nahrazuje makléře, kteří by za zprostředkování plavby na podobné krásce inkasovali obrovské peníze.

Související obsah

"Celý rezervační proces může zabrat klidně jen pět minut, vyberete, podepíšete online smlouvu, majitel to také podepíše a je hotovo. Loď na dovolenou je vaše," dodává Benveduti.

Samozřejmě k lodi dostanete kapitána, se kterým můžete okamžitě začít plánovat cestu. Je libo Francouzskou riviéru nebo snad vzdálenější kouty Středozemního moře? Nic není nemožné, lze si přiobjednat barmany, nebo klidně helikoptéru. A to už si opravdu můžete připadat jako hvězda velkofilmu.

Související obsah

Dumáte nad tím, jaká je cena? Týdenní pronájem luxusní jachty vyjde na desítky i stovky tisíc korun. Pokud se částka rozpočítá mezi několik lidí, vychází dovolená snů sice stále draze, ale za pocit připadat si jako James Bond si člověk zkrátka vždycky musí připlatit.

pez, Karolína Tomašková, TN.cz

K tématu Luxus

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz