Počasí

Srpen bez mráčku, občas bouřka. Počasí v Řecku na čtvrt roku!

Srpen bez mráčku, občas bouřka. Počasí v Řecku na čtvrt roku!
Zdroj: Getty Images

Pokud se letos chystáte nebo alespoň uvažujete o tom, že byste chtěli dovolenou strávit v Řecku, máme pro vás dobrou zprávu - až na pár výjimek bude červen, červenec i srpen prosluněný a teplý.

Pro cestovatele, kteří dávají přednost brzké dovolené na začátku sezóny, je ideální už červnová výprava. Podle dlouhodobé předpovědi meteorologického portálu Accuweather bude totiž už šestý měsíc roku v Řecku víceméně prosluněný, s denními teplotami mezi 27 až 31 stupni. Rána budou rovněž příjemná, v průměru dvacetistupňová.

Zdroj: TN.cz

Jen týden od 10. června může být komplikovanější, podle předpovědi má totiž po jeho většinu pršet, chybět nebudou ani bouřky.

Zdroj: TN.cz

První měsíc letních prázdnin už ovšem má být rájem pro příznivce tepla a sluníčka, bouřky se mají z 31 dnů objevit jen ve třech. Teploty by navíc přes den neměly spadnout pod tropickou třicítku, ráno a v noci pod 21 stupňů.

Zdroj: TN.cz

A srpen? Ten bude podle výhledu počasí nefalšovanou reklamou na dokonalé prázdniny u moře - samé slunce, ani kapka deště a teploty až 35 stupňů.

pez, TN.cz

Aktuální předpověď počasí

Sledujte aktuální předpověď počasí v České republice i ve vašem kraji.

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz