Nehoda

Pro vážně zraněného muže letěl vrtulník, přejel ho traktor

Pro vážně zraněného muže letěl vrtulník, přejel ho traktor
Zdroj: HZS Olomouckého kraje

Nešťastná událost se stala v obci Luká na Olomoucku, staršího muže tam přejel traktor. Na místo okamžitě vyrazili hasiči a vrtulník leteckých záchranářů. Ti pak transportovali zraněného seniora do nemocnice.

V pondělí dopoledne vyjeli hasiči a letečtí záchranáři do obce Luká v Olomouckém kraji. Na tísňovou linku totiž přijali hlášení o zraněném muži, kterého přejel traktor.

"Na místo byla vyslána letecká záchranná služba, která vážně zraněného muže transportovala na urgentní příjem fakultní nemocnice v Olomouci," potvrdil mluvčí záchranky Pavel Lampa.

Na místě neštěstí zasahovala také jednotka hasičů. "Asistovali jsme leteckým záchranářům, poté jsme transportovali pacienta k vrtulníku," informovali olomoučtí hasiči na twitteru. Jak přesně se nehoda stala, zatím není jasné.

Související obsah

Podobná událost se stala jen před týdnem v obci Nemíž na Benešovsku. Jednašedesátiletý muž tam údajně spadl z traktoru poté, co se mu udělalo nevolno. Stroj ho po pádu na zem ještě přejel. Na místo okamžitě vyrazila záchranka. Lékař už bohužel muži nemohl pomoci.

pan, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz