Pokousání

Fena pokousala kokršpaněla i jeho paničku. Majitele hledají policisté

Fena pokousala kokršpaněla i jeho paničku. Majitele hledají policisté
Zdroj: Policie ČR

Hodonínští policisté od minulého týdne vyšetřují případ, jehož hlavní "hrdinkou" je agresivní fena. Ta pokousala kokršpaněla i ženu, která ho venčila. Zatímco rvavého křížence se podařilo chytit, jeho majitel zmizel.

Vše se stalo ve čtvrtek přímo v Hodoníně. "Majitelka kokršpaněla venčila v podvečer svého psa v Brandlově ulici. Svého psa měla na vodítku. Během venčení k nim přiběhl cizí pes, pravděpodobně kříženec rasy Stafordšírského bulteriéra, napadl a pokousal kokršpaněla," popsal začátek incidentu policejní mluvčí Petr Zámečník.

Když se žena pokusila svého mazlíčka před útokem ochránit, agresivní staford se vrhl na ni a zakousl se jí do nohy. Proto musela do nemocnice.

"Cizí pes byl zpacifikován až kolemjdoucím mužem a následně strážníky městské policie umístěn do psího útulku. Jedná se o fenu, o kterou se zatím nikdo nepřihlásil," pokračoval Zámečník.

Související obsah

Policisté se nyní snaží zjistit, komu agresivní fena patří. Jakékoli informace muži zákona přijmou na lince 158 nebo na čísle 974 633 470.

Zdroj: Policie ČR
pez, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz