Zvíře v autě

Žena nechala psa v rozpáleném autě a šla na nákup

Žena nechala psa v rozpáleném autě a šla na nákup
Zdroj: Policie SR/ facebook

Hrozné chování jedné bratislavské pejskařky řeší nyní slovenští policisté. Žena nechala v úterý, kdy bylo ve slovenském hlavním městě přes 30 stupňů, psa v zavřeném zaparkovaném autě, a šla na nákup. Zvíře naštěstí přežilo, i tak se ale žena dostala do hledáčku policistů.

Fotografii poslala slovenským policistům paní Simona. V úterý odpoledne si před bratislavským obchodním centrem všimla psa, který v horkém počasí byl zavřený v zamčeném autě. Auto nemělo ani pootevřená okénka.

Řidička v bratislavské čtvrti Petržalka zaparkovala u supermarketu Lidl a šla nakupovat. "Po upozornění, co to udělala, že nechala zavřeného živého tvora v 33stupňových vedrech, se na mě obořila, že ať se nestarám, že si ona potřebuje nakoupit a že jí je taky v autě teplo," napsala slovenským policistům paní Simona.

Policisty vyzvala, aby na případ upozornili. "Vím, že je to jen zvíře, ale proč má trpět za lidskou hloupost," ptá se paní Simona. Policisté se daným případem zabývají a jsou s autorkou fotografie ve spojení. Chystají i další osvětu.

Související obsah

Vloni v červnu zasáhla Slovensko velká tragédie. Matka u nemocnice, kam šla na vyšetření, nechala v autě dítě staré dva a půl roku. Když se vrátila k autu, bylo bez známek života. Lékaři malou Sabinku už nedokázali zachránit. Jakoby to nestačilo, během několika následujících týdnů řešili policisté tři další podobné případy.
 

vbo, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz