Domácí

Cizinku s rakovinou v Chebu napadl muž. Ukradl jí peníze na léčbu

Kriminalisté vyšetřují přepadení cizinky v Chebu, na kterou měl zaútočit pachatel sečnou zbraní. Podle informací televize Nova se mělo jednat o vážně nemocnou ženu. Policisté už podezřelého zadrželi.

Na ženu měl pachatel zaútočit v úterý před půlnocí. Zatím neupřesněnou sečnou zbraní jí způsobil rány na hlavě. Kromě toho jí usekl kus prstu na ruce. Útok žena přežila. A vypadá to, že vyvázla díky svému vážnému onkologickému onemocnění. Na hlavě totiž nosí paruku.

Právě ta mohla podle informací televize Nova ztlumit údery vedené na hlavu. Útočník zřejmě svou oběť, která si v tašce odnášela několik tisíc korun, sledoval z chebské ubytovny. Těmi penězi měla cizinka hradit svou léčbu. Pachatele přepadená žena ale zřejmě poznala nebo dala kriminalistům jeho popis. Policisté podezřelého zadrželi.

"Mohu potvrdit, že v současné době prověřujeme případ loupežného přepadení. Vzhledem k počáteční fázi vyšetřování nemůžeme poskytovat žádné bližší informace," sdělila mluvčí policie Zuzana Týřová.

Související obsah

Případ převzali krajští kriminalisté vyšetřující nejzávažnější trestnou činnost. Zda muže, který je stejně jako jeho oběť cizincem, obviní z těžkého ublížení na zdraví, nebo pokusu vraždy, v tuto chvíli není jasné, to se ukáže po výslechu a domovní prohlídce.
 

František Nyklas/klma, tn.cz / TV Nova
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz