Letadlo

Po probuzení šok. Žena se probrala zmrzlá v prázdném letadle!

Po probuzení šok. Žena se probrala zmrzlá v prázdném letadle!
Zdroj: Profimedia

Tiffani Adamsová letěla nedávno z Québecu do Toronta s leteckou společností Air Canada. Když se probrala ze spánku, byla uvězněná sama v zaparkovaném a zhasnutém letadle.

Tiffani Adamsová se devátého června probudila připoutaná ke svému sedadlu, v naprosté tmě a promrzlá. Podle všeho zkrátka při letu usnula, neprobudila se a ani ji nikdo nepomohl se probrat. 

Tiffani nezačala panikařit a snažila se co nejrychleji osvobodit. Žena na svém facebooku popsala první okamžiky po probuzení takto: "Probrala jsem se kolem půlnoci (několik hodin po přistání) ve svém sedadle, v naprosté tmě a zimě.“


Nakonec ji zachránila její kamarádka Deanna Daleová, které stihla zavolat těsně před tím, než se jí vybil telefon. Ten si v odstaveném letadle stejně nemohla dobít. Deanna po hovoru s uvězněnou Tiffani zavolala rovnou na letiště v Torontu. A to pro ženu vyslalo záchranný tým. Tiffani nakonec nalezli v zavazadlovém prostoru letadla, kam se jí podařilo vlézt, píše BBC.

Související obsah

Společnost se odmítla k celému případu vyjádřit se slovy, že vše vyšetřuje a snaží se odhalit příčiny pochybení. Zároveň firma dodala, že sama netuší, jak k takové chybě mohlo dojít a udělá vše pro to, aby se to v budoucnu již neopakovalo.

Tiffani vše bere s nadhledem. Odmítla i odvoz soukromou limuzínou ke svému hotelu. Společnost se s ní dvakrát spojila a hluboce se za nešťastnou situaci omlouvala.

bk, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz