Výbuch

Obchodní dům na Floridě se po explozi zřítil! Nejméně 20 raněných

Obchodní dům na Floridě se po explozi zřítil! Nejméně 20 raněných
Zdroj: Profimedia

V obchodním domě ve městě Plantation na jihu Floridy vybuchl zřejmě plyn. Policisté a hasiči z místa hlásili nejméně 20 zraněných, z toho velmi vážně.

Výbuch otřásl nákupním centrem kolem poledne místního času. Záběry, kolující po sociálních sítích, ukazují několik jednotek hasičů před částečně zřícenou budovou. Část, kde byly obchody, je zřejmě zcela zničení.

Exploze zasáhla také fitness centrum, které stojí vedle, vysklila v něm tabulky z oken. Trosky jsou rozházeny po celém okolí a lidé, kteří bydlí i kilometry daleko, uvedli, že se třásly domy. Informuje o tom portál CNN.

Policisté uzavřeli nejbližší okolí a na twitteru vyzvali, aby se mu obyvatelé vyhýbali. "Oblast je uzavřena, dokud hasiči neurčí, že je bezpečné se do ní vrátit. Prosím, nechoďte do této oblasti, pokud je to možné," napsala policie.

Související obsah

Podle hasičů v obchodním domě zřejmě vybuchl plyn, přestože neznámý muž na jednom videu, sdíleném na twitteru, tvrdí, že šlo o explozi bomby. Zranilo se nejméně 20 lidí, dva z nich vážně. Záchranáři je převezli do nemocnice.

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz