Medvěd

Strach v Beskydech: U chatové osady se toulal medvěd, varuje úřad

Strach v Beskydech: U chatové osady se toulal medvěd, varuje úřad
Zdroj: Profimedia

Medvěd, kterého spatřili ve Valašském Meziříčí, se postaral o pořádné pozdvižení. Úřady zatím o medvědovi jen informovaly místní obyvatele, konkrétní bezpečnostní opatření ale zatím nebyla přijata.

"Vážení občané, v ranních hodinách byl viděn v Krhové v ulici K Obrázku medvěd. Prosíme vás o zvýšenou opatrnost,“ uveřejnil obecní úřad v Krhové krátké informační sdělení, ve kterém před šelmou varuje. Podle starostky obce Kateřiny Halaštové se zatím neuskutečňují žádná bezpečností opatření, kromě veřejného upozornění pomocí internetových stránek a místního rozhlasu.

"Medvěd snad do lesa patří, až ho uvidí na náměstí tak můžou spustit paniku,“ okomentoval varovný příspěvek muž na facebooku.

Související obsah

Podle starostky zatím úřad nemá žádné informace o pobytu šelmy. Podle posledních zpráv, které dostala, se medvěd pohyboval v beskydských lesích poblíž chatové osady. Podle podpraporčíka Petra Vráblíka byly varovány i okolní vesnice. Vše je momentálně v šetření, a tak nemůže policie potvrdit, zda se jedná o medvěda volně žijícího, nebo zda někomu nemohl utéci. Kde se momentálně nachází, nikdo neví.

bk, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Medvěd

Důležité Události

Píše se na Deník.cz