YouTube

Známá youtuberka zemřela. Taková nehoda se ještě nestala!

Populární britská youtuberka, osobní trenérka a televizní moderátorka Emily Hartridge tragicky zahynula. Podle tamních médií zemřela 12. července při jízdě na elektrokoloběžce, když ji na kruhovém objezdu poblíž jejího domu smetlo nákladní auto.

Podle britského webu The Guardian šlo o první takto tragickou dopravní nehodu na e-koloběžce na území Spojeného království. Elektrické koloběžky jsou přitom běžně dostupné i u nás – především v Praze.


Před svou smrtí plánovala Emily rodinu se svým přítelem Jakem Hazellem a to i přesto, že se léčila s neplodností. O tom, že zemřela, informovala její rodina v sobotu přímo na instagramovém účtu Emily:


"Ahoj všichni. Je strašné tohle oznamovat na Instagramu, nicméně víme, že plno z vás čekalo, že tady Emily dnes uvidí a tohle je jediná cesta, jak vás všechny oslovit. Emily měla včera nehodu a zemřela. Všichni jsme ji strašně moc milovali a nikdy na ni nezapomeneme. Ovlivnila tolik životů a tak je teď těžké si představit, že tu už nebude. Byla opravdu výjimečný člověk." Od veřejnosti už má příspěvek na 20 tisíc reakcí.


Pětatřicetiletá Emily Hartridge, jinak známá jako Emily Hart, se proslavila na YouTube především díky svému videoformátu "10 důvodů, proč…". Tematicky se zaměřovala na sex, vztahy a současné problémy mladých lidí, jako je například duševní zdraví.

Související obsah

Na YouTube měla téměř 350 tisíc odběratelů, na Instagramu ji sledovalo na 60 tisíc lidí. Moderovala také několik zábavných televizních pořadů na britské stanici Channel 4 a pracovala i jako osobní trenérka.

nor TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz