Raiffeisen Bank

Raiffeisen banka měla výpadek! Klienti se nemohli dostat na účty

Raiffeisen banka měla výpadek! Klienti se nemohli dostat na účty
Zdroj: Profimedia

Jedna z největších bank na českém trhu měla problémy. Raiffeisen bance přestalo v pondělí před polednem fungovat internetové a mobilní bankovnictví. Někteří klienti se tak nemohli dostat do svých účtů.

"Je nám líto, přihlašování do internetového a mobilního bankovnictví není v tuto chvíli z technických důvodů možné. Na nápravě intenzivně pracujeme. Omlouváme se za komplikace, které vám to může způsobit," napsala banka v pondělí v 15:00 na svém facebooku. První problémy hlásili klienti už před polednem.

Podle tiskové mluvčí banky se následně podařilo plně zprovoznit mobilní bankovnictví. "Aktuálně řešíme nedostupnost pouze u internetového bankovnictví," pospala kolem 15. hodiny situaci Petra Kopecká. 

Související obsah

Před půl čtvrtou odpoledne už má být vše v pořádku. "Nyní budeme analyzovat, co se stalo," dodala mluvčí banky Kopecká. Výpadek internetového a mobilního bankovnictví trval zhruba 4 hodiny.

Spor kvůli kojení na veřejnosti

Jiný problém musela banka řešit v dubnu letošního roku. Problémy měla kvůli kojení na veřejnosti. Roční dcerka paní Lucie dostala při návštěvě pražské Raiffeisen banky hlad. Žena se ji proto rozhodla nakojit přímo na pobočce.

To se však nelíbilo přítomné ochrance, který kojící maminku z banky vyhodil. "Bylo to pro mě neskutečně ponižující, řvát takhle na mě před celou pobočkou," popsala událost paní Lucie.

Související obsah

Banka se následně za celou situaci omluvila. Kojící matky se obrátily na ombudsmanku banky i Úřad vlády. Celá situace rozdělila také společnost. Zda je kojení na veřejnosti v pořádku, nebo je to už přes čáru, se Češi jednoznačně neshodli.

pan, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz