Krádež

Trouba si nevšiml, že krade trubky od policie. Chytili ho při činu!

Trouba si nevšiml, že krade trubky od policie. Chytili ho při činu!
Zdroj: Policie ČR

Hodně překvapený byl 22letý muž z Chrudimska, který měl krást materiál ze stavby, kde pracoval. Až při výslechu totiž zjistil, že trubky kradl přímo od policie. Hrozí mu za to až pět let vězení.

Od loňského listopadu až do tohoto týdne pravidelně mizel materiál ze staveniště v Chrudimi. Ukázalo se, že drzost krást ze stavby nové policejní služebny, měl zřejmě 22letý mladík z Chrudimska, který tu pracoval.

O tom, že krade policistům pod nosem, ale muž vůbec nevěděl. "Že šlo o výstavbu nového policejního komplexu, to zjistil od samotných kriminalistů až z pozice obviněného," potvrdila policejní mluvčí Eva Maturová.

Související obsah

Mladíkovi se podle policie podařilo ze stavby odvézt 150 trubek, konkrétně pozinkovaných výsuvných stavebních stojek. Materiál, který stavební firma vyčíslila na 280 tisíc korun, odvážel postupně. Většinu z něj prodal, zbytek odevzdal policii.

"Železné komponenty nevozil domů, ale do opuštěného objektu, o kterém věděl, že je prázdný a nenavštěvovaný," doplnila Maturová. Muži za krádež hrozí až pětileté vězení.

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz