Požár

Černý dým vyděsil Prahu. Hasiči vyjeli k ohni na Císařské louce

Pražští hasiči vyjeli v pátek odpoledne k rozsáhlému požáru na Císařské louce. Podle prvních informací hoří dřevěné garáže. Černý kouř bylo možné vidět z velké části hlavního města.

Podle mluvčí pražských hasičů hořela plocha o velikosti 10 x 20 metrů. "Zásah probíhá zatím 2 C proudy. Velitel zásahu si na místo vyžádal další cisterny a zatím budeme čerpat vodu z řeky a hydrantové sítě," řekla TN.cz před půl druhou odpoledne Kateřina Suchánská. 

Ve 13:45 už měli hasiči požár pod kontrolou. "Pomocí 6 C proudů jsme dostali požár pod kontrolu. Došlo však ke zřícení konstrukce," informovali na twitteru. Z místa zatím nebylo hlášeno žádné zranění.

Související obsah

Krátce po půl třetí hasiči oheň postupně dohašovali. Na dřevěných garážích nevznikla žádná škoda, oheň ale poničil sousední budovu. V troskách nalezli hasiči dvě propanbutanové lahve.

"Sousední budova nebyla zasažena plamenným hořením, avšak sálavým teplem byla poškozena fasáda a okna," uvedli hasiči na svém twitteru. Škoda je podle odhadů asi 250 tisíc korun.

 

pan, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz