Nehoda

Sanitka vezla pacienta do nemocnice, neznámý řidič ji naboural a ujel

Sanitka vezla pacienta do nemocnice, neznámý řidič ji naboural a ujel
Zdroj: HZS Středočeského kraje

Neznámého řidiče, který v pátek naboural sanitku převážející pacienta a z místa nehody ujel, hledají středočeští policisté. Do pátrání po šoférovi, který do sanitky jedoucí se zapnutými majáky, mezi Příbramí a Sedlčany naboural, se teď rozhodli zapojit i veřejnost.

Nehoda se stala v pátek 19. července pět minut před půl třetí odpoledne na silnici I/18, která spojuje Rožmitál pod Třemšínem, Příbram, Sedlčany a silnici I/3 u Votic. Auto se se sanitkou srazilo na 29. kilometru u obce Obory nedaleko mostu přes Vltavu.

"Nezjištěný motorista náhle vybočil z kolony vozidel a bokem osobního automobilu se střetl se sanitkou, která jela v protisměru od Sedlčan na Příbram. Řidič sanitky, který převážel pacienta do nemocnice, měl zapnuté majáky," uvedla mluvčí příbramských policistů Monika Schindlová.

Šofér sanitky se snažil střetu vyhnout, co to šlo, a najel co nejvíce vpravo, kolizi ale nezabránil. Řidič osobního vozu ale na místě nehody nezastavil a odjel směrem na Sedlčany. O jaký vůz šlo, policisté nezveřejnili.

Související obsah

"Policisté žádají svědky události, aby se ozvali na linku 158 nebo na telefon 974 879 251," dodala mluvčí příbramských policistů.
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz