Zahraničí

Danu kousl jedovatý pavouk, v sanitce přestala komunikovat

Danu kousl jedovatý pavouk, v sanitce přestala komunikovat
Zdroj: Profimedia

Rodina ze slovenského města Stupava má za sebou perné chvíle. Danu kousnul jedovatý pavouk do prstu, pokousaná žena se brzy svíjela v bolestech na zemi. Pak začala pociťovat paralýzu nejen v rukou, záchranka ji převezla do nemocnice. Nakonec vše dobře dopadlo a žena se úspěšně zotavuje.

Úterní střetnutí rodiny z města Stupava s jedovatým pavoukem skončilo panikou, Danu (37) podle portálu tvnoviny.sk pokousala zápřednice jedovatá, která ženě způsobila zdravotní problémy.

"Máma se bojí pavouků a na dveřích si jednoho všimla. Protože my pavouky nezabíjíme, sestra ho jemně chytila a chtěla ho odhodit pryč," popsala sestra pokousané ženy Zuzana.

Když se ho ale žena dotkla, pavouk ji kousl do prstu. Pak se začaly objevovat první komplikace. Na internetu si rodina ověřila, že jde o zápřednici jedovatou. To už raději zavolali záchranku.

Související obsah

"Když přijela sanitka, začala jí tuhnout celá ruka. Zdravotníci jí píchli pár injekcí a odvezli ji do nemocnice v Malackách. V sanitce jí začaly tuhnout i spodní končetiny a přestala komunikovat," doplnila pro tvnoviny.sk Zuzana.

Pokousaná žena strávila v nemocnici několik hodin, nejhorší zdravotní komplikace odezněly a nyní se zotavuje doma. V nemocnici ženě řekli, že by měla paralýza trvat až tři dny, podle sestry už má naštěstí jen ztuhlou ruku.
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Fiala navrhne Michala Koudelku na šéfa BIS

Premiér Petr Fiala (ODS) navrhne Michala Koudelku na šéfa Bezpečnostně informační služby. Sněmovní bezpečnostní výbor návrh projedná 3. února. Koudelka zastával funkci ředitele BIS už v letech 2016 – 2021.

Píše se na Deník.cz