Zahraničí

Letuška se během letu chovala divně! Cestující se báli o svůj život

Letuška se během letu chovala divně! Cestující se báli o svůj život
Zdroj: Profimedia

Nepříjemný let zažili cestující společnosti United Airlines z Chicaga do Indiany. Letuška se v letadle opila, usínala a klopýtala v uličce. Cestující zpočátku netušili, co se s ní děje a měli strach nejen o ní, ale i o svůj život. Policie letušku po letu zadržela a odvezla do vězení. Společnost ji poté propustila.

Letuška Julianne Marchová vyděsila v pátek 2. srpna cestující společnosti United Airlines, kteří letěli z Chicaga do města South Bend v Indianě. Po celou cestu se letuška chovala zvláštně. Podle jednoho z cestujících se neustále o něco opírala a vypadalo to, že každou chvíli usne.

"Piloti letušce zavolali přes interní telefon, než odletěli, aby od ní dostali zprávu… Než zvedla telefon, ozvalo se několik slyšitelných zvonění," popsal situaci CNN cestující Aaron Scherb. Jakmile se dostali do vzduchu, jedna žena si všimla, že není letuška připoutaná. Zvedla se a raději jí zapnula bezpečnostní pás.

Po přistání se cestující obrátili na letištní úředníky. Řekli jim, že se báli o svůj život kvůli zdravotnímu stavu letušky. Mysleli si, že je buď opilá, nebo má třeba mrtvici. Všechny výpovědi lidé uvedli i v soudních dokumentech.

Související obsah

Ty také potvrzují, že byla Marchová po letu zadržena a odvezena do vězení. Je obviněná z ohrožení života všech cestujících na palubě. Vyšetřovatelům letuška během výslechu řekla, že si před příchodem do práce dala dvě vodky.

Marchová přišla také o práci. "Letuška, která se účastnila tohoto incidentu, již není zaměstnaná společností Air Wisconsin. Budeme i nadále spolupracovat s místními úřady a podle potřeby jim pomáhat," uvedla společnost, která spadá pod United Airlines, ve svém prohlášení. Ve vězení by mohla Julianne Marchová strávit až 180 dní. O jejím osudu rozhodne soud až 29. srpna.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz