Domácí

Krutý trest za rozchod! Žena měla muži ukrást půl milionu a spálit je

Krutý trest za rozchod! Žena měla muži ukrást půl milionu a spálit je
Zdroj: Getty Images

Pětatřicetiletého muže z Františkových Lázní na Chebsku vyšel rozchod pěkně draho. Expartnerka totiž podle policie z bytu neodnesla jen svoje věci, ale i půl milionu korun, které muž dostal od svého otce. Peníze kupodivu neutratila, ale spálila. Za to jí hrozí dva roky ve vězení.

Pětatřicetiletý muž žil se svou sedmadvacetiletou partnerkou ve společné domácnosti ve Františkových Lázních. Minulý rok dostal od svého otce darem 500 tisíc korun, které po vzájemné domluvě žena schovala v bytě.

Místo, kam peníze uložila, však muži nesdělila, přestože se jí na to opakovaně ptal. V polovině letošního roku se po mnoha sporech rozešli a muž po své expartnerce vyžadoval peníze po otci - těch se ale už nedočkal.

Související obsah

Žena je totiž podle policie po rozchodu z bytu ukradla a překvapivě je neutratila, nýbrž spálila. "Chebští kriminalisté zahájili trestní stíhání sedmadvacetileté ženy, kterou obvinili ze spáchání přečinů krádeže a ohrožování oběhu tuzemských peněz. V případě prokázání viny jí hrozí trest odnětí svobody až na dva roky," uvedl mluvčí policie Jakub Kopřiva.

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz