Napadení

Muž na ulici dostal skateboardem po hlavě! Poznáte útočníky? VIDEO

Pražská policie pátrá po mladících, kteří udeřili na Florenci jiného muže do hlavy skateboardem. Když se vzpamatoval, zjistil, že mu z kapsy zmizel mobil a z batohu notebook. Pokud čtveřici mužů na videu poznáte, kontaktujte policii.

Policisté už téměř měsíc pátrají po čtveřici mladíků, kteří v neděli 28. července okolo půlnoci oloupili jiného muže. Na ulici nedaleko zastávky Florence ho nejdříve jeden z nich udeřil do hlavy skateboardem, který u sebe měli všichni čtyři.

Zatímco zraněný muž se pokoušel vzpamatovat, mladíci z místa utekli. "Poškozený pak zjistil, že mu z kapsy zmizel mobilní telefon a z batohu notebook v celkové hodnotě téměř 10 tisíc korun," popsal policejní mluvčí Jan Daněk.

Související obsah

Protože se policistům stále nepodařilo muže najít, obrátili se s prosbou na média a veřejnost. Pokud znáte totožnost mladíků nebo víte, kde by se mohli skrývat, informujte policisty na tísňové lince 158.

"Případ je prověřovaný pro podezření ze spáchání trestného činu loupež, za což v případě dopadení a odsouzení hrozí pachateli trest odnětí svobody až na deset let," doplnil Daněk.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz