Zahraničí

Další tragédie v Chorvatsku! V moři se utopil mladý Čech

Další tragédie v Chorvatsku! V moři se utopil mladý Čech
Zdroj: Facebook / TN.cz

Teprve čtyřiadvacetiletý Čech se měl podle informací TV Nova utopit v Chorvatsku během své dovolené. Ve čtvrtek večer se podle svědků ve vesnici Tribunj sjeli policisté i záchranáři k místní pláži a snažili se mladíka zachránit. Bohužel se jim to už nepodařilo.

Chorvatská policie vyjížděla ve čtvrtek kolem půl osmé k apartmánům do vesnice Tribunj poblíž Šibeniku. Vyrazili také na moře, kde hledali čtyřiadvacetiletého Čecha. Podle svědků na místě zasahovali také záchranáři.

"Můj kamarád plaval po pobřeží a uviděl, jak tam jezdí policejní loď. V osm hodin začali kolem našeho apartmánu jezdit policisté. Poté i sanitka," popsal situaci TN.cz svědek. Na místo však o pětačtyřicet minut později dorazil pohřební vůz.

O úmrtí Čecha v Chorvatsku informovalo také ministerstvo zahraničí. "Bez dalších podrobností můžeme potvrdit úmrtí českého občana v chorvatské obci Tribunj," uvedla Zuzana Štíchová, ředitelka tiskového odboru.

Související obsah

Co se přesně mladíkovi stalo, není známé. Jedná se však už o druhý případ úmrtí Čecha v jednom týdnu. V pondělí na pláži Borik v Zadaru zemřel pětasedmdesátiletý Čech, který si užíval dovolenou v hotelu Donat. Podle místních médií dostal infarkt.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Hnutí STAN vybralo kandidáta na ministra průmyslu

Starostové vybrali nového kandidáta na post ministra průmyslu a obchodu místo Věslava Michalika, který se nominace do nastupujícího kabinetu vzdal kvůli informacím o možném střetu zájmů. Celostátní výbor STAN vybíral ze čtyř kandidátů. Jméno vítěze oznámí v pondělí, nejprve se ho dozví premiér vznikající vlády Petr Fiala (ODS).

Píše se na Deník.cz