Náchodsko

Dva mrtví na Náchodsku: Za střelbou mohly být spory o majetek!

Policie uvolnila nové informace ke smrti dvou mužů na Náchodsku. Starší z dvojice měl svou legálně drženou zbraní zastřelit mladšího muže, pak zbraň obrátil proti sobě. Za vším mohly být osobní a majetkové spory.

V pondělí krátce před čtvrtou hodinou odpoledne se v Červeném Kostelci v Královéhradeckém kraji odehrála tragická událost, která stála život dva muže. "55letý muž měl několika výstřely ze své legálně držené krátké střelné zbraně usmrtit 33letého muže," popsala v úterý policejní mluvčí Eva Prachařová.


Při střelbě zřejmě nebyl ohrožený nikdo další. Zbraň našli policisté na místě, podařilo se jim vyslechnout i svědky. Policie nařídila soudní pitvu obou mužů a zbraň odeslala k odbornému zkoumání.

Související obsah


"Podle dosavadních zjištění zřejmě mohly být pravděpodobným motivem tragického jednání osobní a majetkové vztahy mezi oběma muži. Přesné objasnění motivu a veškerých okolností případu je předmětem dalšího šetření," doplnila Prachařová.
 

Podívejte se na reportáž TV Nova o střelbě na Náchodsku:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Giuliani půjde před komisi kvůli útoku Trumpových příznivců na Kapitol

Zvláštní výbor americké Sněmovny reprezentantů pro vyšetřování útoku na Kapitol z loňského 6. ledna si předvolal Rudy Giulianiho a další dva právníky, kteří veřejně prosazovali Trumpova nepodložená tvrzení o podvodech v prezidentských volbách. Vypovídat má rovněž exprezidentův volební stratég Boris Epshteyn, rovněž člen týmu, jenž se snažil zvrátit výsledky voleb a alarmovat Trumpovy příznivce tvrzením o ukradených volbách.

Krátká zpráva

Zemřel nejstarší muž na světě, bylo mu 112 let

Španěl Saturnino de la Fuente, zapsaný v Guinessově knize rekordů jako nejstarší muž světa, zemřel ve věku 112 let a 341 dní. Skonal doma ve svém rodném městě León na severozápadě země. De la Fuente začal pracovat ve svých 13 letech v továrně na výrobu obuvi. Měl osm dětí, 14 vnoučat a 22 pravnoučat.

Píše se na Deník.cz