Domácí

Fanoušci Gottovi posílají dojemné vzkazy: "Jste bojovník, zvládnete to!"

Fanoušci Gottovi posílají dojemné vzkazy: "Jste bojovník, zvládnete to!"
Zdroj: Profimedia

Zpěvák Karel Gott má akutní leukémii. Veřejnost o tom ve čtvrtek informoval na sociálních sítích. A fanoušky zpráva velmi zasáhla. Slavíkovi začali okamžitě posílat vzkazy, ve kterých mu přejí brzké uzdravení. Podle nich je zpěvák velký bojovník a nemoc porazí.

"Zhruba před rokem a půl se u mě objevila porucha krvetvorby v podobě Myelodysplastického syndromu. Přes několik druhů léčby přešlo bohužel toto onemocnění v uplynulých měsících v akutní leukémii," napsal ve čtvrtek zpěvák Karel Gott na svůj facebook.

Dodal také, že podstupuje ambulantní léčbu a je doma v kruhu své rodiny. Ta ho také po celou dobu podporuje. Ale nejen rodina, i fanoušci nemoc se zpěvákem prožívají. Od čtvrtečního rána mu posílají pozitivní vzkazy. Všichni doufají, že se Gott opět vyléčí.

"Z celého srdce přeji uzdravení. Hrozně moc. Jste bojovník, věřím, že bude dobře," napsala paní Lucie. "Přeji Vám mistře uzdravení a velkou radost z krásných dcer. Vaše písničky mi dávaly velkou radost do života a tak teď posílám sílu k uzdravení já Vám. Bojujte, máte pro koho žít," přidala se i Marta.

Související obsah

Někteří fanoušci vzpomínali i na setkání se svým idolem. "Když jsem Vás osobně potkala, Vaše charisma, Vaše osobnost mi vehnala slzy do očí. Jste právem miláčkem nejen českého národa. Takhle talentovaná osobnost se rodí jednou za sto let a ty bych vám z celého srdce přála. Přeji zdraví a lásku a respekt od médií. Vaše koncerty a Vaše energie…Mistře," vzkázala Slavíkovi paní Šárka.

Další ho považují například jako součást své rodiny nebo si přejí, aby byli kouzelníci a Gotta mohli zachránit. Pro některé je Gott prostě Bůh. "Držíme pěsti a posíláme léčivou energii, máte Karle obrovskou podporu a hlavně moc děkuji za to, jaký jste a že jste…úplně od malička jsme si s tátou nahrávali Vaše koncerty a vystoupení ještě na páskáč, i přes tu televizi jste byl Bůh…ten nezapomenutelný pocit Vás vidět a slyšet. Děkuji lásku a sílu," napsala Hana.

Zpěvák Karel Gott letos v červenci oslavil osmdesáté narozeniny. K významnému jubileu měl naplánovaný koncert v O2 areně, který musel kvůli zdravotním důvodům zrušit. Neobjevil se ani na festivalu Benátská s Impulsem. V té době měl zápal plic. O jeho zdraví se fanoušci strachovali už v roce 2015, kdy mu lékaři diagnostikovali rakovinu mízních uzlin. V březnu 2016 pak zpěvák oznámil, že se mu podařilo nemoc porazit.

Připomeňte si exkluzivní rozhovor s Karlem Gottem:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události

Píše se na Deník.cz