Zdeněk Hřib

Pražský primátor rozčílil opozici! Hledá si už devátého poradce

Na hlavu pražského primátora Zdeňka Hřiba se valí lavina kritiky od zastupitelů hlavního města. Jeho strana totiž nechala zveřejnit inzerát už na devátého poradce primátora.

Strana v inzerátu požaduje filozofické ztotožnění se s pirátským programem, schopnost naučit se používat pirátské systémy a smysl pro humor.

Pro primátora hledá už devátého poradce. Podle Hřiba je v pořádku, že si primátor chce přivést tým, kterému důvěřuje. Více zjistíte z reportáže Dominiky Janochové, kterou najdete pod titulkem článku.

Související obsah

 

Hřib se ale kvůli svým poradcům stal terčem kritiky opozičních zastupitelů. Co na to říkají jeho koaliční partneři, to zjistíte v následujícím videu. Hostem Televizních novin byl totiž koaliční zastupitel Jan Wolf (KDU-ČSL, zvolen za Spojené síly pro Prahu).

A vzhledem k tomu, že Praha má status kraje, oslovila televize Nova také hejtmany - zajímala se, kolik mají poradců oni. V průměru je to jeden a půl na jednoho hejtmana. Více už v reportáži Královéhradeckého reportéra TV Nova Filipa Pultara.


 

vbo, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz