úmrtí Karla Gotta

Dojemné vzpomínky na Mistra: Takhle zpíváte jeho hity! Video a foto čtenářů

Smrt Karla Gotta zasáhla ve středu dopoledne celé Česko. Do redakce TV Nova proudí od té chvíle tisíce kondolencí, ale také videí a fotografií, na kterých fanoušci zpěvákovi vzdávají hold.

Karel Gott byl bez nadsázky miláčkem národa. Každý zná jeho písničky a většina lidí ho velmi uznávala. Jeho smrt tak vyvolala mnoho emocí a truchlení.

Duo romských hudebníků Ondra Gizman a Ladislav Cirok natočili dojemnou skladbu a věnovali ji Karlu Gottovi. Svůj dojemný výtvor umístili na sociální síť Facebook. "Tímto klipem vyjadřujeme svůj smutek, ale zároveň i dík za to, že Karel Gott obohatil životy skvělou hudbou mnohých, nejen ten náš . Mistře, odpočívejte v pokoji! Nikdy nezapomeneme," napsali hudebníci ke klipu.

Podobou formu, ale trochu veselejší, zvolila maminka Aneta se svou tříletou dcerou a manželem. Na svém profilu zveřejnila video, jak s dcerkou zpívá hit Karla Gotta "Srdce nehasnou“, který Mistr nazpíval se svou dcerou Charlotte Ellou. "Proč se stydět a neukázat i s pěveckými nedostatky jak moc jsme našeho Mistra milovali. Už jako malá holčička jsem vždy držela palečky, aby slavíka vyhrál ten kdo zpívá, Kdepak ty ptáčku hnízdo máš. O pár let později i má tříletá dcerka si našla cestu k jeho skladbám a nyní patří k jejím nejoblíbenějším. Je vidět, že je jedno o jakou věkovou generaci se jedná. Božský Karel si získal nás všechny. Upřímnou soustrast celé jeho rodině i nám všem," napsala maminka Aneta.

Na Karla Gotta ale zavzpomínali i lidé v cizině. Sylva, která žije v anglickém Southhamptonu nezapomněla Mistra uctít svíčkou v okně.

Související obsah

Také máte zajímavou vzpomínku, video, nebo fotografii na počest Karla Gotta? Pošlete nám je na emailovou adresu [email protected]. Děkujeme. 


TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz