Karviná

Šokující "rodinné" video: Dívenka s cigaretou a nejhrubší nadávky

Šokující "rodinné" video se objevilo na internetu. Asi čtyřletá dívenka s cigaretou v ruce vyměňuje sprostá slova se svými dospělými příbuznými. Některé nadávky jsou obzvláště obhroublé, především ty, kterými údajný rodič častuje svého potomka! Dospělí se tím náramně baví.

Pobuřující záběry rozhovoru matky s malou dcerkou zvednou ze židle nejednoho rodiče. Podle informací člověka, který jej zaslal redakci HBhistory, byly natočené v jednom z bytů na karvinském sídlišti. Ověřit se to ale nepodařilo.


Video začíná ve chvíli, kdy si asi čtyřleté dítko pokouší zapálit cigaretu. "Zuby ti ostrouhám, aj oči! P**o, se nestydíš?" vyhrožuje dívenka, zatímco mává ve vzduchu ručkou svírající cigaretu. Děvčátko obhroublými výrazy častuje zřejmě svoji matku.


Ta se však neostýchá použít podobný slovník. "Drž hubu, máš kalhotky?" odpovídá údajná matka. Z videa se zdá, že holčičku provokuje, aby pronesla další nevhodné výrazy. "Ses p**ča, seš?" ptá se naštvané dítko. "No a ty seš b***rantka!" odpovídá žena.

 

Související obsah


I přes poměrně krátkou stopáž, video má necelé dvě minuty, tím ovšem záplava obhroublostí nekončí. Jejich kompletní výčet ale není třeba vypisovat, můžete si je poslechnout přímo z úst obou protagonistek. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz