Smrt

Tragická nehoda v Praze uzavřela zastávku Větrník. Tramvaj srazila ženu

Tragická nehoda v Praze uzavřela zastávku Větrník. Tramvaj srazila ženu
Zdroj: zzshmp.cz

Mladá žena zemřela pod koly tramvaje ve čtvrtek odpoledne v Praze. Provoz se podařilo obnovit až po téměř dvou hodinách.

K tragické nehodě u sídliště Petřiny vyjely ve čtvrtek kolem půl jedné odpoledne všechny složky záchranného systému. Jednadvacetiletou ženu srazila na zastávce Větrník tramvaj.


"Na místě jsou záchranáři specialisté, posádka s lékařem, inspektor i ředitel organizace. Bohužel přes veškerou snahu zdravotníků utrpěla žena zranění neslučitelná se životem a zemřela, proto přijel také koroner," zveřejnili krátce po jedné hodině odpoledne pražští záchranáři na svém twitteru.

Související obsah

Kvůli nehodě zastávku neobsluhovaly tramvajové linky 1 a 2, místem pouze projížděly. Tramvaje na zastávce znovu zastavují od čtvrt na tři odpoledne. Policie příčiny nehody vyšetřuje.


Dopravní podnik Praha s policií a BESIPem letos na jaře rozjel informační akci Neskákej mi pod kola, která se snaží upozornit na rostoucí počet střetů tramvají a chodců. Loni totiž pod koly tramvají zemřelo nejvíce lidí, všech 8 v Praze.

 

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz