Domácí

Lidská hyena okradla v nemocnici invalidu! Policie žádá o pomoc

Lidská hyena okradla v nemocnici invalidu! Policie žádá o pomoc
Zdroj: Policie ČR

Olomoučtí policisté pátrají po muži, který se neštítil okrást invalidu, a to přímo v nemocnici. Případ se stal v Přerově. Okradený muž na invalidním vozíku přišel o peníze, platební kartu, doklady a mobilní telefon.

Na návštěvu přerovské nemocnice 11. září muž na invalidním vozíku zřejmě jen tak nezapomene. Na chodbě v přízemí budovy oddělení ORL mu neznámý muž ukradl ledvinku, kterou si invalida zavěsil na vozík.

V ledvince měl peněženku se 700 korunami, platební kartu, doklady a také mobilní telefon. O všechno vmžiku přišel. "Událost šetříme pro trestné činy krádež a neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku," uvedla mluvčí policie Miluše Zajícová.

Ke krádeži došlo mezi osmou hodinou ráno až půl desátou dopoledne. Hledaný muž má černé krátké vlasy, snědou pleť a sportovní postavu. Ten den měl na sobě sportovní šedou mikinu s kapucí, tmavé kalhoty a tmavé boty.

Související obsah

Zloděje se policii zatím nepodařilo vypátrat, rozhodla se proto o případu informovat veřejnost a požádat ji o pomoc. "Pokud by někdo muže na fotografiích poznal, může bližší informace k jeho totožnosti sdělit na telefonních číslech 974 778 651 nebo 974 778 690. Je také možné osobně se dostavit na Obvodním oddělení Přerov 1 nebo využít bezplatnou linku 158," dodala Zajícová.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz