Domácí

Lamborghini smetlo tři auta! Opilý řidič utekl, svědek se pustil za ním

Pražští policisté vyjížděli v neděli ráno k nehodě v ulici Na Strži. Řidič žlutého sporťáku značky Lamborghini měl dostat hodiny a naboural tři auta. Společně se spolujezdci se snažil z místa nehody utéct. Policii se ho však podařilo dopadnout. Muž měl také nadýchat skoro dvě promile.

V ulici Na Strži v Praze 4 jízda řidiče značky Lamborghini skončila. "Dnes krátce před osmou hodinou ranní přijalo operační středisko informaci o nehodě automobilu žluté barvy. Posádka poté z místa utekla," uvedla policejní mluvčí Violeta Siřišťová.

K nehodě vyjela hlídka, která se snažila řidiče lamborghini najít. To se jim také díky svědkům podařilo. "Muž neuposlechl výzev, byl zpacifikován a zadržen," doplnila mluvčí.

Podle agentury Aktu.cz řidič naboural celkem tři auta. "Řidič měl způsobit další nehodu. Okolnosti zjišťují dopravní policisté, kteří jsou na místě," vysvětlila Siřišťová. Do jednoho z aut měl narazit, když dostal hodiny. V autě s ním cestovali ještě dva muži a dívka. Jeden ze svědků se dokonce snažil řidiče sám zastavit. Když ho doběhl, dostal prý pěstí do obličeje.

Související obsah

Muž nadýchal téměř dvě promile alkoholu. Podle Aktu.cz jeho auto policisté zabavili a škoda přesáhla až půl milionů korun. Mělo by patřit jedné společnosti z Příbrami, která dodává potraviny do řetězce supermarketů.

"Řidič je v současné chvíli podezřelý z trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky a v případě odsouzení mu hrozí trest odnětí svobody v délce až na tři léta. Policisté žádají případné očité svědky výše uvedené dopravní nehody, aby se ozvali na linku 158," dodala Siřišťová. 

 

TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz